Aby nauczyć się bezpiecznego sposobu na zwiększenie adrenaliny, konieczne jest zwrócenie się do biochemii. Hormon adrenalina jest wytwarzany przez organizm z innej substancji, która wchodzi do środka wraz z jedzeniem-tyrozyny. Jest to jeden z aminokwasów, który jest częścią wszystkich żywych organizmów. Grzyby i rośliny bezpośrednio syntetyzują tyroz. Ta substancja jest tak duża w spożywanej przez człowieka żywności, że nie doświadczamy jej niedoboru. Wręcz przeciwnie, nadmiar tyrozyny jest zawsze obecny w naszym ciele, a organizm pozbywa się go na poziomie chemicznym.

Tak więc, jeśli nie ma problemów z zasobami, musisz nauczyć się włączać mechanizm syntezy adrenaliny we własnym ciele. W jakim przypadku poziom adrenaliny może wzrosnąć, jeśli nie ma niebezpieczeństwa?

Adrenalina zaczyna być aktywnie wytwarzana podczas wysiłku fizycznego, a także warunków stresu i lęku, oparzeń, urazów i stanów szoku. Na tej podstawie skorzystaj z takich zaleceń:

Spraw, by ciało było zmęczone. Możesz przeciągnąć szafę z jednego pokoju do drugiego, spróbować ustawić samochód na wolnym miejscu, udać się na poziomy pasek i podciągnąć się 100 razy. Przejedź 10 kilometrów, kucnij 300 razy. Nagłe i niemotywowane ćwiczenia sprawią, że ciało będzie cierpieć i natychmiast podniesie poziom adrenaliny we krwi.
Pożycz pieniądze nieznanej osobie. Od razu zaczniesz się denerwować, prowadzić wewnętrzny dialog i obwiniać siebie za to, że po prostu oddałeś swoje uczciwie zarobione pieniądze, a teraz możesz ich nigdy nie zobaczyć. W tym momencie zaczniesz odczuwać stres i niepokój, co pozytywnie wpłynie na produkcję adrenaliny w twoim ciele.
Kup bilety na loterię za większą kwotę. To prawie to samo, co poprzedni punkt, ale w tym przypadku na pewno nie odzyskasz zainwestowanych pieniędzy. W tym samym czasie do zmartwień na ten temat zostanie dodany niepokój o kolejne losowanie loterii i nadzieja na ewentualną wygraną. Jeśli wygrasz, zostaniesz finansowo nagrodzony za ryzyko, a jeśli przegrasz, poziom adrenaliny z tego powodu wzrośnie bardzo dobrze, co zostało zamierzone.
Zobacz szokujące treści. Każdy rozumie przez to swoje i nie wymienimy nawet tych przerażających, obrzydliwych i przerażających scen, które zawsze można znaleźć w Internecie. Po obejrzeniu szokującego filmu dokumentalnego będziesz dosłownie wstrząśnięty: poziom adrenaliny w twoim ciele będzie tak wysoki. Wrażliwe osoby, a także osoby o słabej psychice, uzyskają maksymalny efekt z produkcją adrenaliny.
Nie przesadzaj z psychicznymi wyzwalaczami, które wyzwalają produkcję adrenaliny. Pamiętaj, że każdy medal ma dwie strony. Przy metodach zdobywania adrenaliny od drugiego do czwartego nadal istnieje ryzyko zranienia psychicznego, a to już za wysoka Cena. Dlatego lepiej ograniczyć się do pierwszego punktu zaleceń.

Dodaj komentarz