Aktor Dwayne Johnson podarował swój samochód weteranowi Marynarki Wojennej Oscarowi Rodriguezowi. Wcześniej ” the Rock „zorganizował specjalny pokaz nowego filmu” czerwone zawiadomienie”, w którym poznał swoich fanów. Dla Oscara Johnson przygotował specjalny prezent, zainspirowany historią weterana. „Opiekuje się swoją 75 — letnią mamą, pracuje jako osobisty trener i wspiera kobiety dotknięte przemocą domową” – wyjaśnił aktor. „Oscary są przykładem osoby, która może być miła do samego rdzenia”. Dwayne Johnson opublikował serię zdjęć przedstawiających reakcję mężczyzny na nieoczekiwany prezent. W ciągu jednego dnia Publikacja zyskała ponad cztery miliony polubień.

Początkowo aktor planował podarować Oscarowi samochód, którym jeździł Bohater Johnsona w filmie „czerwone zawiadomienie”. Jednak ” the Rock „nie był w stanie negocjować ze sprzedawcą i podarował swój własny samochód — „praktycznie moje dziecko”.

Wcześniej Dwayne Johnson wymienił cztery główne zasady prawdziwego mężczyzny:

Być odpowiedzialnym za swoje słowa.
Przyznać się do swoich błędów. Wszyscy się dogadujemy.
Pokonaj się, kiedy musisz, ponieważ na tym polega postęp.
Mówić o tym, co zrobisz, patrząc ludziom w oczy. I robić.
Jak większość gwiazd, Johnson nie zawsze kąpał się w blasku chwały, były też punkty zwrotne-większość z nich miała dzieciństwo. „The Rock” urodził się w pobliżu San Francisco w rodzinie odnoszącego sukcesy zapaśnika Rocky Johnson. Kiedy Johnson miał 14 lat, on i jego matka zostali dosłownie eksmitowani z domu na Hawajach-ojciec był w tym czasie na zbiórkach w Tennessee. Następnie „The Rock” zdecydował, że nigdy więcej nie pozwoli rodzicom ponownie przez to przejść. Drugi punkt zwrotny miał miejsce osiem lat później: Johnson został wyeliminowany z Canadian Football League z sześcioma dolcami w kieszeni. Pamiętając chwile upadku, aktor mówi o nich teraz jako o inspiracji, która dała mu motywację, by iść dalej i stać się lepszym człowiekiem.

Dodaj komentarz